קידום אתרים בסין

ניהול פרויקטים ברשת האינטרנט הסינית על ידי מיטב המומחים

לימפיד מתמחה בניהול, הקמה ותפעול של פרוייקטים גדולים ברשת האינטרנט הסינית עבור חברות, משרדי ממשלה ומייזמי אינטרנט פרטיים. הבחירה בגורם האחראי על ניהול פרויקט גדול באינטרנט אינה דבר פשוט ומחייבת בחירה בחברה אמינה, המוסמכת לתפקיד, בעלת הבנה עמוקה של רשת האינטרנט הסינית, אופייה וצרכיה, ללא כל התפשרות על איכות. הצוות שלנו כולל מומחים סינים וישראלים הפועלים יחד עם הלקוח להצלחת הפרויקטים ברשת האינטרנט בסין.
לקוחותינו בחרו בנו בשל יכולתינו להציע את כל השירותים הנדרשים לניהול אתר בסין תחת גג אחד. שירותנו כוללים תרגום אתרים לסינית, עיצוב ובניית אתרים מותאמים לשוק הסיני, כתיבת תכנים שיווקיים ואינטרנטיים בסינית, קידום במנועי חיפוש סינים, קמפיין מקוון Baidu PPC, פרסום בפורטלים מובילים בסין, פעילות ברשתות חברתיות בסין, ניהול בלוגים בסינית ופיתוח ולוקליזציה של אפליקציות מובייל בסין.
לצפייה בדוגמאות לעבודות שביצענו, לחץ כאן

שירותינו כוללים:

פרסום בפורטלים מובילים בסין
פעילות ברשתות חברתיות בסין
ניהול בלוגים בסינית
קידום אתרים אורגני
פרסום ברשת הסינית

שירותים נוספים:

תרגום אתרי אינטרנט לסיניתעיצוב ובניה של אתרים לשוק הסיני
קידום אתרים ברשת הסינית
קמפיין מקוון Baidu PPC
הקמת קמפיין שיווקי במנועי חיפוש בסין
שיווק בוויצ’אט WeChat
ניהול שוטף של תכנים לאתרים בסינית
פיתוח ולוקליזציית אפליקציות מוביל בסין

השירותים שלנו

לימפיד היא החברה המובילה בישראל לשירותי תרגום, אינטרנט ומדיה בסין.
אנו מספקים שירותים עבור חברות הנכנסות לשוק הסיני או הפעילות בו.

עיצוב אתרים

עם יותר מ-700 מיליון משתמשי אינטרנט בסין, הפוטציאל העסקי הטמון בו הינו מובן מאליו. אתרים בסין זה אנחנו! עיצוב והקמת אתרים יעודיים לשוק הסיני, לוקליזציה ותרגום.

דיבוב לסינית

העברת מסר מהיר וחד לסינים בשפה שלהם באמצעות דיבוב מקצועי לסינית, הפקות סרטוני תדמית, תרגום והפקת כיתוביות בסינית.

קידום אתרים בסין

שיווק אינטרנטי בסין היא עבודה למקצוענים בלבד! עם ניסיון של יותר מ-10 שנים בתחום, צוות המומחים שלנו מתמחה בקידוםופרסוםבמנועהחיפושהמובילבאידווברשתותהחברתיותהפופולריותבסין.

שירותי תרגום סינית

החברה המקצועית ביותר בישראל לשירותי תרגום לסינית. המתורגמנים שלנו הינם דוברי סינית שפת אם, בעלי ניסיון עשיר במתן שרותי תרגום ומתמחים בתחומים שונים. תרגום מהיר, מדוייק ומקצועי לסינית.

לוקליזציית תוכנה

לא רק תרגום מקצועי של ממשק המשתמש, אלא התאמה מלאה של התוכנה למשתמש הסיני ואינטגרציה עם פלטפורמות מקומיות הקיימות בשוק הסיני.

אפליקציות מובייל

שוק המובייל הסיני הוא השני בגודלו בעולם ובעל פוטנציאל ענק, עם זאת מאפייני השוק דורשים היכרות ומיומנות מקצועית על מנת להתגבר על האתגרים הרבים הטמונים בו.

מסחר אלקטרוני

אנו מתמחים בהקמת חנויות מקוונות בפלטפורמות המסחר המבילות בסין, שיווק מוצרי צריכה, מזון קוסמטיקה ופנאי לקהל הקונים המקוונים הסיני.

קופירייטינג

כתיבת תכנים בסינית על ידי קופירייטרים מקצועיים דוברי סינית שפת אם, לצרכי שיווק, תכנים לאתרי אינטרנט, ניוזטלרים, מאמרים ועוד.

לקוחות מספרים

  • מוטי בלאו, מנכ”ל
  • ד”ר נירית אוליצור, מנכ”לית
  • אלכס פבזנר, מנהל הדסק הסיני
  • יוסי צורי, מנכ”ל חברה
  • נועה אברהמי

צור קשר

ש לכם שאלות? רוצים לקבל הצעת מחיר? צרו קשר!