רשת האינטרנט הסינית היא הגדולה בעולם עם מספר גולשים של מעל 618 מיליון וכ-50 מיליון גולשים חדשים אשר מצטרפים אליה מידי שנה. הרשת שונה בתכלית מרשת האינטרנט המערבית ומתפקדת כמיקרו-קוסמוס בשל רגלוציות החלות על הרשת מטעם הממשל הסיני ובשל תרבות אינטרנטית סינית יחודית שהתפתחה בה.

מנוע החיפוש הסיני Baidu חולש על 85% משוק מנועי החיפוש בסין, ומשאיר הרחק את גוגל מאחור, ורשתות חברתיות ופורטלים מערביים כגון Facebook, Youtube, Twitter כולם חסומים בסין בשל הצנזורה של הממשל הסיני ובמקומם צמחו רשתות חברתיות ותחליפים מקומיים.

הרשת הסינית טומנת בחובה הזדמנויות רבות אך גם אתגרים עבור חברות ישראליות המעוניינות לחשוף עצמן בפני מאוד מליוני לקוחות פוטנציאלים בסין. חברות רבות מציעות שירותי קידום אתרים ברשת, אך קידום אתרים בסינית ושיווקם ברשת האינטרנט הסינית דורש הבנה מעמיקה של הרשת בסין ושל מנועי החיפוש הייחודיים לה, וכמובן ידע נרחב של השפה הסינית. מלאכת השיווק חייבת להיות בידי מקצעונים החיים ונושמים את האינטרנט בסין באופן יום יומי.

צוות המומחים שלנו מורכב מאנשי מקצוע סינים וישראלים, ובמהלך עשר השנים האחרונות צברנו ניסיון רב בקידום אתרים בסין במגוון רחב של תחומים. זאת הסיבה שלקוחות כגון משרד החוץ, משרד הכלכלה, המכון הישראלי ליצוא וחברות מובילות מהמשק הישראלי בוחרים לעבוד איתנו. רק מקדמי אתרים מקצועיים דוברי סינית ומביני ענין יוכלו לבצע את העבודה ולהביא לתוצאות מרשימות.

השירות כולל:
קידום אתרים ברשת האינטרנט הסינית, אופטימיזציה של תוכן לסינית, רישום האתר ברשת האינטרנט הסינית, שיווק ברשתות חבתיות בסין