האם יש לישראל מה להציע לקונים הסינים? האם חברות / מותגים ישראלים יכולים להשתתף בחגיגת הקניות הסינית בשנה הבאה ולמכור להמונים  מוצרי איכות ישראלים?

בשיטוט בסקירה האחרונה של  התפתחויות ומגמות בייצוא היישראלי  שפורסמה על ידי המכון הישראלי לייצוא ניתן לגלות – ולא בהפתעה שישראל אינה יצואנית גדולה של מוצרי צריכה ומייצאת לעולם בעיקר כימיכלים, תרופות, מכונות וטכנולוגיה ויהלומים אשר נמכרוו במיליארדי דולרים במהלך החצי הראשון של שנת 2014.  לעומת זאת, מוצרי צריכה, הלבשה, הנעלה, קוסמטיקה ותכשיטים – קטגוריות אשר בהחלט מעניינות את הקונים הסינים ברשת נמכרו בסכום של מאות מיליוני דולרים בלבד.

 בהשוואה למדינות אחרות כגון ארה”ב, צרפת, ספרד, גרמניה ויפן אשר בתחומן צמחו חברות המייצרות מותגי על בתחומי הלבשה והנעלה, קוסמטיקה ומזון, ישראל נחשבת יחסית דלה במותגים בענפים אלה, אך עם זאת ישנם כמה תחומים שבהן כן ישנה דרישה מצד הקונים הסינים ויכולים להיות אטרקטיבים עבור חברות ישראליות:

 אילו מוצרים ישראלים יכולים להמכר בחג הרווקים הבא? ומה מונע מחברות ישראליות למכור מוצרים ברשת האינטרנט בהצלחה?

 מוצרי קוסמטיקה מים המלח ובינהם מותג ‘אהבה’ המוכר כל כך בקרב הסינים נמכרים ברשת הסינית אך לא באופן רשמי. סבונים טבעיים ושמנים כגון ‘סבון של פעם’ נמכרים אף הם ברשת הסינית אך למותגים הישראלים אין נוכחות רשמית.

תכשיטים, יודאיקה ויהלומים מעובדים נמכרים בסין אך בכמה חנויות בודדות ויש הרבה מקום לפתח ולמכור מוצרים ועיצובים יחודיים מארץ הקודש מאחר והסינים מאוד אוהדים את היהודים.

יין ישראלי – שוק היין הסיני ממשיך לצמוח והצפי הוא שבשנת 2015 סין תייבא בקבוקי יין בשווי של 788 מיליון דולר – פי 2 וחצי לעמומת שנת 20088.

צעצועים – בישראל כמה יצרני צעצועי פרימיום כגון ‘סמארט-טריק’ אשר מוצרי החברה נמכרים בביקוש וביוקר רב בצורה לא רשמית על ידי יבואנים מקומיים המייבאים את הסחורה מארה”ב.

מותגי הלבשה – לישראל מספר מותגי הלבשה בולטים בהם ‘פוקס’ אשר היו לה מספר חנויות בסין שנסגרו. בדיקה מראה שבגדי החברה כן נמכרים ברשת הסינית על ידי סוחרים עצמאיים. ענף ההלבשה הינו בעל התחרות העז ביותר אך עם צמיחת קצב המכירות בכל שנה ישנןן הזדמנויות. מותגי הלבשה נישתיים כגון אופנה במידות גדולות ובגדי הריון עשויים להצליח בסין יותר מאשר מותגי אופנה רגילים.

מוצרי חקלאות – ישראל הינה יצואנית גדולה של מוצרי חקלאות וטכנולוגיית חקלאית. בסין ניתן לקנות היום כמעט הכל ברשת האינטרנט. לפני 3 שנים יזמנו ניסוי יחד עם חברת הזרע ג’נטיקס  – מכירת זרעי ירקות בחנות אליבאבא – דבר שעורר מהפיכה של ממש בענף החקלאותת השמרני. הניסוי לא צלח בסופו של דבר בשל עניינים ביורוקרטיים ושבירת שרשרת אספקה אך ללא ספק חנות זו יצרה ענין רב בקרב קונים ומתחרים.

אילו בעיות קיימות אצל חברות ישראליות אשר מונעות מהן למכור מוצרים ברשת האינטרנט בהצלחה?

מניסיון שצברנו בחמש השנים האחרונות, נוכחנו לדעת שחברות ויזמים ישראלים אינם מוכנים להשקיע בסקרי שוק מקדימים על מנת לבדוק כדאיות של השוק הסיני, סקירת מתחרים, מחירים, רגולציות החלות על המוצרים וחישוב של עלויות תפעול.

בנוסף, על מנת להתחיל למכור מוצרים ברשת האינטרנט הסינית דרושה השקעה כספית לא קטנה בפתיחת החנות המקוונת, פתרונות אחסון ולוגיסטיקה, אנשי שירות ומכירות וכמובן – שיווק המוצרים ברשת הסינית ותכנון אסטרטגיה שיווקית.

לסיכום, קיים פוטנציאל עסקי עבור חברות ישראליות ויזמים המבקשים למכור את מוצריהם ברשת האינטרנט הסינית, אך יש צורך בשינוי גישה על מנת לעשות זאת בצורה טובה יותר שעשויה כן להביא הצלחה למכירת מותגים ישראלים. התחרות הקיימת עם מותגים מפורסמים היא גדולה, אבל יש מקום למכירה של מוצרי נישה באתרי המסחר הסינים.

לימפיד מתמחה בהקמת חנויות מקוונות ברשת האינטרנט הסינית ובפיתוח אסטרטגיית שיווק בסין, ומשתפת פעולה עם חברות המספקות פתרונות לוגיסטיקה, רישום חברות בסין והשמת אנשי שירות ומכירות.

לפרטים נוספים צרו קשר עם משרדנו בשנגחאי.

עיצוב אתרים

עם יותר מ-700 מיליון משתמשי אינטרנט בסין, הפוטציאל העסקי הטמון בו הינו מובן מאליו. אתרים בסין זה אנחנו! עיצוב והקמת אתרים יעודיים לשוק הסיני, לוקליזציה ותרגום.

דיבוב לסינית

העברת מסר מהיר וחד לסינים בשפה שלהם באמצעות דיבוב מקצועי לסינית, הפקות סרטוני תדמית, תרגום והפקת כיתוביות בסינית.

קידום אתרים בסין

שיווק אינטרנטי בסין היא עבודה למקצוענים בלבד! עם ניסיון של יותר מ-10 שנים בתחום, צוות המומחים שלנו מתמחה בקידוםופרסוםבמנועהחיפושהמובילבאידווברשתותהחברתיותהפופולריותבסין.

שירותי תרגום סינית

החברה המקצועית ביותר בישראל לשירותי תרגום לסינית. המתורגמנים שלנו הינם דוברי סינית שפת אם, בעלי ניסיון עשיר במתן שרותי תרגום ומתמחים בתחומים שונים. תרגום מהיר, מדוייק ומקצועי לסינית.

לוקליזציית תוכנה

לא רק תרגום מקצועי של ממשק המשתמש, אלא התאמה מלאה של התוכנה למשתמש הסיני ואינטגרציה עם פלטפורמות מקומיות הקיימות בשוק הסיני.

אפליקציות מובייל

שוק המובייל הסיני הוא השני בגודלו בעולם ובעל פוטנציאל ענק, עם זאת מאפייני השוק דורשים היכרות ומיומנות מקצועית על מנת להתגבר על האתגרים הרבים הטמונים בו.

מסחר אלקטרוני

אנו מתמחים בהקמת חנויות מקוונות בפלטפורמות המסחר המבילות בסין, שיווק מוצרי צריכה, מזון קוסמטיקה ופנאי לקהל הקונים המקוונים הסיני.

קופירייטינג

כתיבת תכנים בסינית על ידי קופירייטרים מקצועיים דוברי סינית שפת אם, לצרכי שיווק, תכנים לאתרי אינטרנט, ניוזטלרים, מאמרים ועוד.

לקוחות מספרים

  • מוטי בלאו, מנכ”ל
  • ד”ר נירית אוליצור, מנכ”לית
  • אלכס פבזנר, מנהל הדסק הסיני
  • יוסי צורי, מנכ”ל חברה
  • נועה אברהמי

העבודה שלנו

Antigua-citizenship

October 31, 2016

על הפרוייקט:

This informational website provides news and updates on Antigua and Barbuda as well as insights and benefits of the Economic Citizenship Program. The Limpid team worked on the website translation to Chinese, Russian, and Arabic.

קישור לאתר:

http://www.antigua-citizenship.com

פרוייקטים נוספים:

     

Brochures, Catalogs & Presentation) August Storck KG (Merci Chocolate) Inno Design Tech Expo, Hong-KongStrock

October 31, 2016

על הפרוייקט:

Testing the content for this section. as we are developers its our duty to make sure that the testers must face as much as little difficulties while testing the site.

קישור לאתר:

http://www.storck.us

פרוייקטים נוספים:

Brochures, Catalogs & Presentation) August Storck KG (Merci Chocolate) Inno Design Tech Expo, Hong-Kong


נילית

October 31, 2016

חברת נילית מתמחה בטכנולוגיית סיבי ניילון המשמשת לתעשיות הרכב, החשמל והאלקטרוניקה. לחברה יותר מ-300 לקוחות בעולם, ובבעלותה מפעלים בישראל, ארה”ב, גרמניה, איטליה וסין.

החברה השקיעה באחרונה 4 מיליון דולר בהרחבת מפעלה בסין, אשר נחנך במאי 2008 בהשקעה של כ-10 מיליון דולר ומעסיק כ-150 עובדים בעיר סוג’ואו הסמוכה לשנגחאי.

בשנתיים האחרונות, לימפיד ביצעה עבור חברת נילית מספר פרויקטים שכללו תרגום ולוקליזציה לאתר האינטרנט התדמיתי של החברה וכמו-כן תרגום לסינית של אתר חטיבת הסיבים של החברה.

לקראת סוף שנת 2009 ועם הרחבת פעילותה בסין, ביצעה החברה שדרוג תדמיתי. בעקבות התרגום המקצועי והעבודה היסודית של לימפיד בפרויקט שקדם לכך, בחרה החברה להשתמש שוב בשירותנו לתרגום והתאמה מחדש לאתרים החדשים.

אתרי האינטרנט החדשים של חברת נילית בסין משתמשים כחלון ראווה לפעילות החברה בסין. באתרים אלו מבקרים אלפי גולשים מקומיים בכל חודש.


August Storck KG (Merci Chocolate)

October 31, 2016

קישור לאתר:

http://www.storck.us


Reelocooaster – Chinese Voice over

October 31, 2016

על הפרוייקט:

Reelocoaster is a do-it-yourself video production platform that is intuitive and simple for the average user. It provides everyone with the opportunity to create broadcast quality videos for their home or business.
The intro video was fully localized to Chinese: Mandarin narration, subtitling in Chinese and translation of all graphics which appears on the video. Video production: Reelocoaster, Chinese voice-over and subtitling: Limpid Studio.

פרוייקטים נוספים:

Brochures, Catalogs & Presentation) August Storck KG (Merci Chocolate) Inno Design Tech Expo, Hong-Kong


Amiad Sigma

October 31, 2016

על הפרוייקט:

פרוייקטים נוספים:

Brochures, Catalogs & Presentation) August Storck KG (Merci Chocolate) Inno Design Tech Expo, Hong-Kong


L’Italia Che Vive video translation to Chinese

October 31, 2016

על הפרוייקט

פרוייקטים נוספים:

Brochures, Catalogs & Presentation) August Storck KG (Merci Chocolate) Inno Design Tech Expo, Hong-Kong


Communitake

December 1, 2016

הקמת אתר יעודי לשוק הסיני, תרגום ולוקליזציה של תכנים לסינית

חברת קמיוניטייק הישראלית נותנת פתרונות טכנולוגיים עבור חברות הסלולר ומאפשרת להן לספק תמיכה מרחוק לסמטרפונים. לחברה פעילות ענפה בשוק הסיני. פרוייקט הקמת האתר בסינית כלל תרגום כל תכני האתר של החברה לסינית, עיצוב והקמת אתר חדש תוך שמירה על אופי העיצוב הכללי של אתר האינטרנט הראשי של החברה, והקמת מערך מדיה מבוסס על פלטפורמת youku הסינית – זאת ומאחר וכל סרטוני ההדרכה של החברה מופיעים ב youtube ואינם היו נגישים לקהל הסיני.

קישור לאתר:

http://www.communitake.cn


ClicksMob

December 1, 2016

תרגום אתר לסינית והקמת אתר יעודי לסין

ClicksMob מתמחה בפרסום במובייל באמצעות פלטפורמות יחודיות המבטיחות הפניית תנועת גולשים איכותית ועוצמתית. עם הרחבת הפעילות בזירה הסינית פנתה החברה ל’לימפיד’ בבקשה להקמת אתר לקהל הלקוחות שלה בסין.

קישור לאתר:

http://cn.clicksmob.com


מנור מדיקל סנטר

December 1, 2016

עיצוב והקמת אתר ייעודי לסין, תרגום אתר לסינית

מנור מדיקל סנטר (MMC) מובילה בתחום תיירות המרפא בישראל ומציעה שירותים רפואיים עבור קהל לקוחות מחו”ל. עם התרבות הפעילות של החברה בשוק הסיני נוצר צורך להקים אתר יעודי בסינית עבור לקוחותיה מסין. האתר כולל גרסאות בסינית ואנגלית ומותאם לגולשים בסין, עם ממשק מדיה של Youku – יוטיוב הסינית, התאמה לגלישת מובייל ועוד. 

קישור לאתר:

http://mmc-ch.com


YChina

December 1, 2016

עיצוב ובניית אתר המותאם גם למכשירי סמטרפון וטאבלט

קבוצת Ychina מתמחה בפיתוח עסקי בשוק הסיני ובעלת ותק של שנים בתחום.
אתר האינטרנט החדש של הקבוצה כולל עיצוב חדש ומודרני בפורמט פראלקס, והינו ריספונסיבי ומותאם לגלישה במכשירי סמטרפון וטאבלט

קישור לאתר:

http://ychina.co.il


P2W

December 1, 2016

תרגום מקצועי של אתר החברה לסינית

חברת הקלינטק P2W מתמחה בפתרונות מקיפים לטיפול במים מזוהמים ברעלים קשים  ובבעלותה פטנטים ייחודים רשומים. החברה מטפלת במי תהליך בלתי שמישים הנוצרים במכרות זהב. עם הרחבת פעליותה בסין עלה הצורך בתרגום אתר החברה ותכנים נוספים.

קישור לאתר:

http://www.p2w.co/cn/


אמורפיקל

December 1, 2016

עיצוב ובניית אתר מסחר אלקטרוני ותרגום לסינית מסורתית

אמורפיקל הינה חברת ביוטכנולוגיה המפתחת תוספי תזונה ותרופות לטיפול ומניעה של מחלות עצם מטבוליות בבני אדם. עם חדירתה לשוק בהונג קונג פנתה החברה אל לימפיד בבקשה להקמת אתר תדמיתי הכולל ממשק למסחר אלקטרוני בו יכולים הלקוחות מהונג קונג לרכוש מוצאים און ליין. הפרוייקט כלל עיצוב והקמת אתר מסחר אלקטרוני, אינטגריצה עם פלטפורמת תשלומים מקונים סינית ותרגום האתר לסינית מסורתית – הכתב הרשמי של הונג קונג.

קישור לאתר:

http://www.density-asia.com/


המכון הישראלי ליצוא

December 1, 2016

קידום היצוא הישראלי ברשת האינטרנט הסינית

לימפיד לוקחת חלק במאמץ לקדם את היצוא הישראלי בסין ולחשוף אותו בפני מאוד מיליוני לקוחות פוטנציאלים. שני הפרוייקטים הגדולים שלקחנו על עצמינו הם קידום ושיווק האתרים של המכון הישראלי ליצוא והנציגות הכלכלית של ישראל בסין.
הפרוייקט כולל את קידום האתרים בשפה הסינית, הקמה ותפעול של פרופילים ברשתות חברתיות המובילות בסין, רישום חשבון Weibo (המקבילה הסינית לטוויטר) רשמי, בניית קישורים איכותיים, כתיבה של תכנים מקוריים בסינית ועוד. כל אלו הובילו לחשיפת האתרים ועליה של תנועת גולשים במאות אחוזים, התענינות במוצרים הישראלים בשאיפה להידוק היחסים הכלכלים בין ישראל וסין.

קישור לאתר:

http://www.export.gov.il


Cloudents

December 1, 2016

רשת חברתית לסטודנטים

Cloudents הינה רשת חברתית לקהל הסטודנטים המשמשת כבנק אקדמי במחשוב ענן. הרשת החברתית בחרה ב’לימפיד’ כשותפה אמינה לתרגום תכני האתר לסינית והתאמת המערכת למשתמשים ברשת האינטרנט הסינית, כמו  גם בקרת איכות לתפקוד האתר בסינית. שיתוף הפעולה מצריך תרגומים שוטפים של תכני האתר וזמינות גבוהה של המתורגמנים לעבודה עם צוות האתר.

קישור לאתר:

https://www.cloudents.com


Rachminov Diamonds 1891

December 1, 2016

רחמינוב יהלומים 1891 הינה אחת מחברות היהלומים הגדולות בישראל. הרחבת הפעילות העסקית של החברה בסין הצריכה תרגום מקצועי של אתר האינטרנט לסינית. תרגום האתר לסינית נעשה על ידי מתורגמנים בעלי ידע בתחום היהלומים.

קישור לאתר:

http://cn.fancycolor.com/


Nilit

March 25, 2017

על הפרוייקט:

Testing the content for this section. as we are developers its our duty to make sure that the testers must face as much as little difficulties while testing the site.

פרוייקטים נוספים:

Brochures, Catalogs & Presentation) August Storck KG (Merci Chocolate) Inno Design Tech Expo, Hong-Kong


Inno Design Tech Expo, Hong-Kong

March 25, 2017

 

על הפרוייקט:

פרוייקטים נוספים:

Brochures, Catalogs & Presentation) August Storck KG (Merci Chocolate) Inno Design Tech Expo, Hong-Kong


Brochures, Catalogs & Presentation

March 25, 2017

 

על הפרוייקט:

פרוייקטים נוספים:

Brochures, Catalogs & Presentation) August Storck KG (Merci Chocolate) Inno Design Tech Expo, Hong-Kong


Artlink

March 25, 2017

על הפרוייקט:

Testing the content for this section. as we are developers its our duty to make sure that the testers must face as much as little difficulties while testing the site.

קישור לאתר:

http://www.artlink.com

פרוייקטים נוספים:

Brochures, Catalogs & Presentation) August Storck KG (Merci Chocolate) Inno Design Tech Expo, Hong-Kong


Italiachevive

March 25, 2017

על הפרוייקט:

Testing the content for this section. as we are developers its our duty to make sure that the testers must face as much as little difficulties while testing the site.Testing the content for this section. as we are developers its our duty to make sure that the testers must face as much as little difficulties while testing the site.

קישור לאתר:

http://www.italiachevive.it

פרוייקטים נוספים:

Brochures, Catalogs & Presentation) August Storck KG (Merci Chocolate) Inno Design Tech Expo, Hong-Kong


Tgventures

March 25, 2017

על הפרוייקט:

Testing the content for this section. as we are developers its our duty to make sure that the testers must face as much as little difficulties while testing the site

פרוייקטים נוספים:

Brochures, Catalogs & Presentation) August Storck KG (Merci Chocolate) Inno Design Tech Expo, Hong-Kong


Appbuilder

March 25, 2017

על הפרוייקט:

Testing the content for this section. as we are developers its our duty to make sure that the testers must face as much as little difficulties while testing the site.

קישור לאתר:

http://www.appbuilder.com

פרוייקטים נוספים:

Brochures, Catalogs & Presentation) August Storck KG (Merci Chocolate) Inno Design Tech Expo, Hong-Kong


Design Week, Guangzhou

March 25, 2017

 

 

 

על הפרוייקט:

פרוייקטים נוספים:

Brochures, Catalogs & Presentation) August Storck KG (Merci Chocolate) Inno Design Tech Expo, Hong-Kong


Dynamic Earth show in Cantonese

March 25, 2017

על הפרוייקט:

Dynamic Earth Project is the result of a two-year long collaboration with Spitz Creative Media, The Advanced Visualization Lab of the National Center for Supercomputing Applications (NCSA) at the University of Illinois, NASA’s Scientific Visualization Studio, and Thomas Lucas Productions, Inc. It was produced in association with the Denver Museum of Nature & Science and NASA Earth Science.

We provided our translation and voice-over production to Cantonese. The Dynamic Earth is a 24-minute show that is currently played at the Science Museum in Hong Kong.

פרוייקטים נוספים:

Brochures, Catalogs & Presentation) August Storck KG (Merci Chocolate) Inno Design Tech Expo, Hong-Kong


NaanDanJain

March 25, 2017

על הפרוייקט:

NaanDanJain Irrigation is the leading global producer and provider of tailor-made irrigation solutions. The company offers the widest range of technologies across more than 100 countries worldwide.
As part of the marketing strategy in China, Limpid has translated NaanDanJain’s product and introduction videos to Chinese, and added professional Mandarin voice-over to each video.
The company use the videos for promotional proposes on its website in China and during exhibitions.

פרוייקטים נוספים:

Brochures, Catalogs & Presentation) August Storck KG (Merci Chocolate) Inno Design Tech Expo, Hong-Kong


Cyber-Ark Into video in Traditional Chinese (Taiwan)

March 25, 2017

על הפרוייקט:

Cyber-Ark protects and manages privileged users, applications and highly-sensitive information to improve compliance, productivity and protect organizations. Limpid produced Subtitles for the company video in Taiwan. Project included translation to Traditional Chinese (Taiwan Dialect) and Studio work (timeline creation and subtitling).

פרוייקטים נוספים:

Brochures, Catalogs & Presentation) August Storck KG (Merci Chocolate) Inno Design Tech Expo, Hong-Kong


Keter – Promotional video in Chinese

March 25, 2017

על הפרוייקט:

Keter Plastic Ltd. is a global manufacturer and marketer of resin-based household and garden consumer products.

פרוייקטים נוספים:

Brochures, Catalogs & Presentation) August Storck KG (Merci Chocolate) Inno Design Tech Expo, Hong-Kong


PowerMat – Chinese Voice-Over and Subtitles

March 25, 2017

על הפרוייקט:

‘PowerMat’ video is part of the Israeli Ministry of Foreign Affairs activity on the local social networks in China. 15 short videos has been subtitled and translated into mandarin Chinese until today.
The Chinese translation of ‘PowerMat’ video had 3 steps: Translation and localization of the script to Chinese Mandarin, Voice-Over production which included 3 different voice talents and matching subtitles to the movie in Chines for the viewers convenient.

פרוייקטים נוספים:

Brochures, Catalogs & Presentation) August Storck KG (Merci Chocolate) Inno Design Tech Expo, Hong-Kong


חברת הפארמה כצט

April 14, 2017

אמורפיקל

כצט הינה חברת התרופות ומוצרי הצריכה מהמובילות בישראל ובעלת מוניטין בינלאומי רב בשווקים של אירופה והמזרח הרחוק. עם התרחבות פעילותה בסין עלה הצורך להקמת אתר יעודי לשוק הסיני הנפרד מאתר החברה הראשי. כצט פנתה אל לימפיד בבקשה להקמת אתר חדש עם מערכת ניהול תכנים מתקדמת ותרגום מקצועי לסינית של תכני האתר. האתר מבוסס פלטפורמת וורד-פרס ועוצב על פי קוי עיצוב כללים של אתרי האינטרנט של החברה.

קישור לאתר:

http://www.ctspharma.com/


Isratech Asia

April 14, 2017

Isratech Asia

ישראטק אסיה הינה חברת יעוץ הממוקמת בשנגחאי המספרת שירות אמין ומקצועי לחברות ישראליות החפצות לפעול במרחב אסיה ובסין בפרט. הפרוייקט כלל עיצוב והסדרה של אתר קיים ותמיכה טכנית.

קישור לאתר:

http://www.isratecasia.com/


צור קשר

ש לכם שאלות? רוצים לקבל הצעת מחיר? צרו קשר!

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.