דיבוב לסינית

תרגום ודיבוב סרטים לסינית

לימפיד היא החברה המובילה בארץ לתרגום סרטים לסינית, דיבוב סרטוני תדמית לסינית, קריינות קול בסינית ושירותי סטודיו אחרים הניתנים עבור חברות הפעילות בסין או מבקשות להכנס לשוק הסיני המתפתח. בין הלקוחות שלנו: משרד החוץ, משרד הכלכלה, הטכניון, כתר פלסטיק, סייבר-ארק, נילית, הזרע ג’נטיקס, נען דן ג’יין וחברות אחרות ממגוון ענפי תעשייה.
‘לימפיד סטודיו’ ממוקם בשנגחאי ומנוהל על ידי צוות מקצועי בעל ניסיון עשיר בהפקות סטודיו בסין. אנו  עובדים עם מגוון רחב של מדובבים ושדרנים מקצועיים דוברי מנדרין רהוטה (כמו גם ניבים אחרים), ובעלי ניסיון רב שנים בתחום. המחירים שלנו הם נגזרת של איכות ללא פשרות ושל שירות אישי מעולה, והתעריפים האטרקטיביים נובעים מהיעדר עמלות תיווך ובשל פעילות ישירה בסין.
לבחירת גוון קול מתאים מתוך בנק הקולות שלנו, לחץ כאן
לקבלת הצעת מחיר וליצירת קשר עם הסטודיו לחץ כאן
לצפייה בדוגמאות לעבודות קודמות שביצענו, לחץ כאן
כיצד ניתן להעביר אל הסינים מסר מהיר וחד בהשקעה כספית שאינה יקרה? העברת מסר באמצעות סרטונים מדובבים לסינית.

שירותינו כוללים:

תרגום סרטים לסינית
הפקת קול בסינית ודיבוב לסינית
הפקת כתוביות בסינית
תרגום סרטוני תדמית לסינית
תרגום סרטוני מוצר לסינית
הפקת סרטון תדמית לשוק הסיני
תרגום סרטוני אנימציה לסינית
הקלטות באולפן מקצועי

השירותים שלנו

לימפיד היא החברה המובילה בישראל לשירותי תרגום, אינטרנט ומדיה בסין.
אנו מספקים שירותים עבור חברות הנכנסות לשוק הסיני או הפעילות בו.

עיצוב אתרים

עם יותר מ-700 מיליון משתמשי אינטרנט בסין, הפוטציאל העסקי הטמון בו הינו מובן מאליו. אתרים בסין זה אנחנו! עיצוב והקמת אתרים יעודיים לשוק הסיני, לוקליזציה ותרגום.

דיבוב לסינית

העברת מסר מהיר וחד לסינים בשפה שלהם באמצעות דיבוב מקצועי לסינית, הפקות סרטוני תדמית, תרגום והפקת כיתוביות בסינית.

קידום אתרים בסין

שיווק אינטרנטי בסין היא עבודה למקצוענים בלבד! עם ניסיון של יותר מ-10 שנים בתחום, צוות המומחים שלנו מתמחה בקידוםופרסוםבמנועהחיפושהמובילבאידווברשתותהחברתיותהפופולריותבסין.

שירותי תרגום סינית

החברה המקצועית ביותר בישראל לשירותי תרגום לסינית. המתורגמנים שלנו הינם דוברי סינית שפת אם, בעלי ניסיון עשיר במתן שרותי תרגום ומתמחים בתחומים שונים. תרגום מהיר, מדוייק ומקצועי לסינית.

לוקליזציית תוכנה

לא רק תרגום מקצועי של ממשק המשתמש, אלא התאמה מלאה של התוכנה למשתמש הסיני ואינטגרציה עם פלטפורמות מקומיות הקיימות בשוק הסיני.

אפליקציות מובייל

שוק המובייל הסיני הוא השני בגודלו בעולם ובעל פוטנציאל ענק, עם זאת מאפייני השוק דורשים היכרות ומיומנות מקצועית על מנת להתגבר על האתגרים הרבים הטמונים בו.

מסחר אלקטרוני

אנו מתמחים בהקמת חנויות מקוונות בפלטפורמות המסחר המבילות בסין, שיווק מוצרי צריכה, מזון קוסמטיקה ופנאי לקהל הקונים המקוונים הסיני.

קופירייטינג

כתיבת תכנים בסינית על ידי קופירייטרים מקצועיים דוברי סינית שפת אם, לצרכי שיווק, תכנים לאתרי אינטרנט, ניוזטלרים, מאמרים ועוד.

לקוחות מספרים

  • מוטי בלאו, מנכ”ל
  • ד”ר נירית אוליצור, מנכ”לית
  • אלכס פבזנר, מנהל הדסק הסיני
  • יוסי צורי, מנכ”ל חברה
  • נועה אברהמי

צור קשר

ש לכם שאלות? רוצים לקבל הצעת מחיר? צרו קשר!