לוקליזציית תוכנה

שירותי לוקליזציית תוכנה לסינית

לימפיד מתמחה בתרגום ולוקליזציה לתוכנות לשפה הסינית. כל התרגומים נעשים על ידי מתורגמנים דוברי שפת אם מקצועיים ובעלי ניסיון בהתאמת תוכנות לשוק הסיני. בקרת איכות מחמירה ובדיקות תקינות יבטיחו לך איכות ועקביות הדרושים להצלחת הפרויקט.
הפקת המיטב בהליך הלוקליזציה של התוכנה דורשת עבודה צמודה למפתחים ועמידה בדרישות. אנו מודעים לכך שמפתחי התוכנה שלך עסוקים בליבת הפיתוח ועניין הלוקליזציה הינו דבר הדורש זמן יקר. אנו מציעים את שירותינו על מנת להסיר מעליך את המעורבות וחוסכים לך זמן רב בהליך התאמת התוכנה לשוק הסיני.
בלימפיד כל לקוח מקבל יחס אישי. מנהלת הפרוייקטים המנוסה שלנו, בעלת ניסיון רב בתרגום תוכנות ומולטימדיה לסינית והתאמתם לשוק הסיני תלווה אתכם מתחילת הפרוייקט ועד סופו, כאשר נעשו כל בדיקות האיכות הנדרשות והתוכנה מוכנה לשימוש.
השירות כולל:
לוקליזציה לתוכנות לסינית, תרגום תוכנה לסינית, תרגום סרטון לסינית, הפקת כתוביות בסינית

שירותינו כוללים:

תכנון אסטרטגי
ניהול תכניות
הפקת אינדקס חברי המשלחת
איסוף חומרים

השירותים שלנו

לימפיד היא החברה המובילה בישראל לשירותי תרגום, אינטרנט ומדיה בסין.
אנו מספקים שירותים עבור חברות הנכנסות לשוק הסיני או הפעילות בו.

עיצוב אתרים

עם יותר מ-700 מיליון משתמשי אינטרנט בסין, הפוטציאל העסקי הטמון בו הינו מובן מאליו. אתרים בסין זה אנחנו! עיצוב והקמת אתרים יעודיים לשוק הסיני, לוקליזציה ותרגום.

דיבוב לסינית

העברת מסר מהיר וחד לסינים בשפה שלהם באמצעות דיבוב מקצועי לסינית, הפקות סרטוני תדמית, תרגום והפקת כיתוביות בסינית.

קידום אתרים בסין

שיווק אינטרנטי בסין היא עבודה למקצוענים בלבד! עם ניסיון של יותר מ-10 שנים בתחום, צוות המומחים שלנו מתמחה בקידוםופרסוםבמנועהחיפושהמובילבאידווברשתותהחברתיותהפופולריותבסין.

שירותי תרגום סינית

החברה המקצועית ביותר בישראל לשירותי תרגום לסינית. המתורגמנים שלנו הינם דוברי סינית שפת אם, בעלי ניסיון עשיר במתן שרותי תרגום ומתמחים בתחומים שונים. תרגום מהיר, מדוייק ומקצועי לסינית.

לוקליזציית תוכנה

לא רק תרגום מקצועי של ממשק המשתמש, אלא התאמה מלאה של התוכנה למשתמש הסיני ואינטגרציה עם פלטפורמות מקומיות הקיימות בשוק הסיני.

אפליקציות מובייל

שוק המובייל הסיני הוא השני בגודלו בעולם ובעל פוטנציאל ענק, עם זאת מאפייני השוק דורשים היכרות ומיומנות מקצועית על מנת להתגבר על האתגרים הרבים הטמונים בו.

מסחר אלקטרוני

אנו מתמחים בהקמת חנויות מקוונות בפלטפורמות המסחר המבילות בסין, שיווק מוצרי צריכה, מזון קוסמטיקה ופנאי לקהל הקונים המקוונים הסיני.

קופירייטינג

כתיבת תכנים בסינית על ידי קופירייטרים מקצועיים דוברי סינית שפת אם, לצרכי שיווק, תכנים לאתרי אינטרנט, ניוזטלרים, מאמרים ועוד.

לקוחות מספרים

  • מוטי בלאו, מנכ”ל
  • ד”ר נירית אוליצור, מנכ”לית
  • אלכס פבזנר, מנהל הדסק הסיני
  • יוסי צורי, מנכ”ל חברה
  • נועה אברהמי

צור קשר

ש לכם שאלות? רוצים לקבל הצעת מחיר? צרו קשר!