שירותי תרגום סינית

לימפיד מציעה שירותי תרגום שונים כגון תרגום פרופיל חברה, תרגום מסמכים, תרגום אתרים, תרגום מצגות, תרגום קורות חיים, תרגום של אימיילים ושירותי תרגום נוספים לפי דרישת הלקוח.

תרגום סינית הוא משימה לא פשוטה. רק מתורגמנים בעלי מספר שנות ניסיון, דוברי סינית שפת אם כמובן, יכולים להבטיח תרגום איכותי ולבצע לוקליזציה שלא תפגע בתוכן המקורי. בשונה מכל חברת תרגום אחרת, כל תרגום בלימפיד עובר הגהה נוספת על ידי מתורגמן בכיר בכדי להבטיח איכות תרגום וסגנון כתיבה בסינית -ועמידה בדרישות הלקוח. המתורגמנים שלנו הם בעלי תארים בתחומים שונים ובעלי ניסיון רב ומוכח בתרגום טקסטים.

לימפיד מספקת תרגום בסטנדרטים בינלאומיים ובאיכות ללא פשרות.

תרגום לסינית: שלושה תחומים בהם אסור לכם להתפשר על איכות התרגום

שירותינו כוללים:

 • הגהה
 • עריכה וניסוח
 • לוקליזציה
 • שירותי DTP

שירותים נוספים:

 1. תרגום פרופיל חברה לסינית
 2. תרגום מצגות לסינית, תרגום מצגת לסינית
 3. תרגום עוקב וסימולטני
 4. תרגום ספרים לסינית, תרגום ספר לסינית
 5. תרגום כרטיסי ביקור לסינית ועריכה גראפית
 6. תרגום אימיילים לסינית
 7. תרגום משפטי לסינית, תרגום חוזה לסינית, תרגום תעודות והסכמים לסינית ומסינית
 8. תרגום קורות חיים לסינית
 9. תרגום מותגים לסינית
 10. תרגום מאמרים לסינית, תרגום מאמר לסינית
 11. תרגום טכני לסינית, תרגום חוברות הדרכה לסינית, תרשימים טכניים, פרטי מוצר ועוד
 12. תרגום מסמכים רפואיים לסינית

לקוחות חדשים מקבלים הנחה של עד 20% על התרגום הראשון! צרו קשר להצעת מחיר מהירה.

השירותים שלנו

לקוחות מספרים

 • נועה אברהמי

  המכון הישראלי לייצוא

  "אני רוצה להודות לצוות לימפיד על כל העזרה והתמיכה לקראת התערוכה. עזרתם רבות ותמיד הייתם זמינים לכל בעיה/שאלה שהיו בדרך. אני ממש מעריכה את זה והאתר לא היה יוצא כזה מוצלח ללא עזרתכם המסורה"

 • יוסי צורי, מנכ”ל

  הזרע ג’נטיקס

  "העלינו רשמית את האתר לאוויר היום בתערוכת הזרעים השנתית בשנדונג..-סין- הודענו לחברת האם בישראל על המהדורה המעודכנת. קבלנו ברכות והיזונים חוזרים טובים. מודה לכם מאוד על העבודה המקצועית, היסודית, השקטה (לא פשוט לעבוד עם חברה ישראלית “בשקט” אבל הוכחתם שלפעמים זה בכל אופן אפשרי) ובזמן”

 • אלכס פבזנר, מנהל הדסק הסיני

  The Israel Project

  “אנו בהחלט מרוצים מאיכות התרגום של לימפיד. החומרים שהם תירגמו עבורנו הם בעיקר כתבות חדשותיות בנושאים כגון טכנולוגיה, חדשנות, חקלאות, חינוך, וכדומה. התרגום היה ברור וקיבלנו תגובות טובות מן הקוראים”

 • ד”ר נירית אוליצור, מנכ”לית

  צ’קלייט

  “שירות מהיר ואמין”

 • מוטי בלאו, מנכ”ל

  Proxy Solutions

  "ביצענו תרגומים שונים לסינית אצל חברת Limpid במשך תקופה של כמה שנים. העבודה נעשתה עבור חברה העוסקת בתחום טכנולוגיות מים. אני שימשתי כסמנכ”ל פיתוח עסקי ושיווק עבור החברה ואני אחד מבעלי המניות שלה. שביעות הרצון שנבדקה הייתה בעיקר מול המפיצים הסיניים עמם עבדנו – הם קראו את החומרים לפני ששחררנו אותם והעירו על פי הצורך. היו הערות מועטות מאוד במהלך פעילות התרגום בעיקר בנוגע למונחים ספציפיים. חשוב לציין שמשום שהיה מדובר בחומר שכלל מונחים טכנולוגיים מתחומי הביולוגיה, איכות הסביבה, הכימיה והאלקטרוניקה לעיתים נדרשנו למצוא את המונח המדויק. המתרגמים של לימפיד ידעו למצוא את המונחים המקצועיים הנדרשים ללא שום בעיה. משום שבמהלך השנים בהם אני עובד בשוק הבינלאומי נעזרתי בכמה נותני שירותים בתחום התרגום – מה שמצאתי חיובי בעבודה עם לימפיד היה בעיקר גמישות ותגובתיות מהירה, אמינות גבוהה וגישה חיובית מאוד של שיתוף פעולה."