דיבוב ליפנית

[wd_hustle id="שיתוף" type="social_sharing"]

דיבוב ליפנית של סרטוני תדמית, הסברה או מצגת חברה יאפשרו להציג בצורה מהירה ונוחה את שירותי החברה, את האג’נדה שלה ואת המוצרים היוחדיים אותם היא מציעה. סרטונים אלה יכולים להיות חלק מקמפיין שיווקי רחב ברשתות החברתיות ביפן, הצגה באתר האינטרנט המתורגם ליפנית או לשמש לפרזנטציה בפני שותפים עסקיים פוטנציאליים. יותר ויותר עסקים בוחרים לתרגם תכני מדיה ליפנית על מנת לפנות לקהל הלקוחות שלהם ביפן.

דיבוב ליפנית, דיבוב יפנית, ותרגום ליפנית מקצועי

יחד עם קולגות מיפן אנו מספקים שירותי דיבוב ותרגום ליפנית מקצועיים במגוון רחב של תחומים: תיירות בישראל, מדיקל וטכנולוגייה רפואית, טכנולוגיות רכב, תוכנה, אפליקציות מובייל, יהלומים, מזון ומשקאות ועוד.

בשנים האחרונות תרגמנו מאות תכני מדיה ליפנית והפקנו דיבוב וקריינות ביפנית עבור חברות מובילות בישראל, חברות סטרט-אפ, מוזיאונים, אולפני הקלטה ועבור יזמות בתחומים שונים.  הנה מגוון השירותים שאנו מציעים בתחום תרגום המדיה ליפנית:

  • תרגום סרטון החברה ליפנית
  • הוספת כיתוביות ביפנית לתכני מדיה
  • תרגום מקצועי של תמליל הסרטון
  • שירותי קידוד ותמלול סרטונים ביפנית ותרגומים לאנגלית ולעברית
  • הפקת תכני מדיה מקוריים עבור חברות המבקשות לחדור לשווקי אסיה
  • דיבוב מקצועי של סרטוני תדמית
  • דיבוב וקריינות ביפנית עבור אפליקציות מובייל, לומדות ומדריכים קוליים

צרו קשר לקבלת הצעת מחיר משתלמת לשירותי דיבוב יפנית

תרגום אתרים ליפנית

דיבוב ליפנית עם החברה המקצועית בארץ

חברת לימפיד קמה במטרה להעניק לחברות ועסקים את האפשרות להיטמע בשווקי אסיה השונים – לרבות השוק היפני המאתגר, בצורה אופטימלית, ולהשתלב במהירות במסחר המקומי ויצירת חיבור מהיר ומידי עם קהל היעד היפני.

הודות להיכרות מעמיקה של צוות לימפיד עם צרכי החברות והארגונים בפעילותם ביפן והודות למומחים המקומיים מתחום המדיה, התרגום והרשת. אנו מעניקים את הפתרון המקיף והמקצועי ביותר עבור לקוחות בישראל, באירופה וארצות הברית – המלווה את לקוחותינו להצלחה עסקית ביפן באמצעות השירותים המקצועיים אותם אנו מספקים.

הצעת מחיר מהירה לתרגום הסרטון ליפנית

על מנת לקבל הצעת מחיר מהירה ומשתלמת צרו קשר ושלחו לנו את תמליל הסרטון (במידה ואין ברשותכם את תמליל הסרטון נוכל לתמל את קובץ הוידאו), וקישור או קובץ הסרטון על מנת שנוכל להתרשם ולתמחר את העבודה ולהעריך לוח זמנים לביצוע העבודה.

צרו קשר לקבלת הצעת מחיר משתלמת לשירותי דיבוב יפנית