טריק פשוט שיחסוך לכם עד 40% מעלות התרגום לסינית

[wd_hustle id="שיתוף" type="social_sharing"]

תרגום לסינית עשוי להיות הוצאה לא קטנה עבור חברות המבקשות לחדור לשוק הסיני או חברות הפעילות בו – נדרשת לא מעט עבודת תרגום עבור כל החומרים השיווקיים, תרגום של אתר האינטרנט לסינית, תרגום חוזים לסינית ועוד. באמצעות טריק פשוט תוכלו לחסוך בעלויות התרגום בעד 40%. במידה ויש ברשותכם את החומרים מתורגמים לאנגלית עדיף בהחלט יהיה לתרגם ישירות מאנגלית לסינית ולחסוך בעלויות התרגום, חסכון שיכול להגיע לעד 40% פחות מתרגום של אותם החומרים מעברית לסינית.

מדוע ישנם הבדלים בעלויות התרגום מאנגלית לסינית ומעברית לסינית?

תעריפי התרגום בלימפיד נקבעים לרוב על פי ספירת מילים (בשונה מהרבה חברות תרגום בארץ שנוהגות לתמחר לפי עמודים או על פי יחידות של 250 מילים). תמחור לפי מילה הוא הוגן הרבה יותר כלפי הלקוח, המחיר נקבע לפני תחילת העבודה ואין הפתעות במחיר עם סיום עבודת התרגום.

הסיבה לכך שתרגום מעברית לסינית הינו יקר יותר מתרגום מאנגלית לסינית נעוצה בעובדה שמספר המתרגמים המקצועיים בישראל קטן ומוגבל, ועלות עבודתם גבוהה בהשוואה למתורגמנים מקצועיים דוברי אנגלית וסינית. בנוסף, לימפיד מעסיקה באופן קבוע מתרגמים סינים במשרדנו בסין, דבר המקל על זמינות עבודת התרגום עבור הלקוחות, ועלות התרגום ללקוח.

התרגום לסינית

תרגום לסינית מסורתית (טיוואן או הונג קונג) – כך תוכלו להוזיל עלויות בקלות

בהונג קונג וטיוואן הסינית המסורתית נמצאת בשימוש – וחשוב לקחת זאת בחשבון כאשר אתם מתרגמים חומרים המיועדים עבור אחד משווקים אלה. בדומה להבדל בעלויות התרגום מעברית לאנגלית גם כאן העלות לתרגום לסינית מסורתית יקרה יותר מאשר תרגום לסינית מופשטת הנהוגה בסין עצמה. זה לא רק עניין של היצע וביקוש וזמינות מתרגמים, אלה גם העובדה שעלות עבודת המתרגמים בטיוואן והונג קונג יקרה יותר ב-20-30% מעלות המתרגמים בסין.

גם כאן ישנה דרך להוזיל בעלויות והיא מצויינת בעיקר אם אתם מעוניינים לפעול גם בסין וגם בשווקי טיוואן והונג קונג. עבור לקוחות המבקשים לתרגם גם לסינית מסורתית וגם לסינית מופשטת, אנו ממליצים ראשית כל לתרגם לסינית מופשטת, ולאחר מכן לתרגם מסינית מופשטת לסינית מסורתית – ובכך לחסוך בעלות התרגום מאנגלית או מעברית. תרגום מסינית מופשטת לסינית מסורתית הינה אופציה זולה יותר וטובה יותר מאחר ויש לא מעט מתורגמנים מקצועיים בסין, בטיוואן ובהונג קונג.

עסקים בטיוואן

שירותי תרגום מקצועיים לסינית מסורתית וסינית מופשטת

לימפיד מספקת שירותי תרגום סינית מקצועיים, תרגום מעברית לסינית, אנגלית לסינית, סינית מסורתית וסינית מופשטת. מלבד שירותי תרגום סינית, אנו מתמחרים גם בעיצוב ובניית אתרי אינטרנט יעודיים לשוק הסיני, קידום אתרים בסין ושיווק דיגיטלי בסין, דיבוב מקצועי לסינית, לוקליזציית תוכנה לסינית ועוד.