מכוונים לסין: שירותים מקצועיים עבור חברות מד-טק

[wd_hustle id="שיתוף" type="social_sharing"]

ישראל הינה מעצמה בתחום הרפואה והמד-טק. חברות רבות מציעות חידושים ופתרונות באמצעות תרופות, טיפולים מתקדמים, מכשירים מהפכניים וממשקי תוכנה מתקדמים. הביקוש בסין לטכנולוגיות מתקדמות לצד צרכי המדינה המאוכלסת בעולם יוצרים הזדמנויות עסקיות רבות עבור החברות הישראליות, ומעל 15 שנה אנו מספקים שירותים שונים המסייעים לחברות בחדירה לשוק הסיני, חיזוק שיתופי פעולה,ומכירה של מוצרים וטכנולוגיות בסין.

לוקליזצייה של מוצרי תוכנה לסינית

עם ניסיון נצבר של מעל 15 שנה אנו מתמחים בלוקליזצייה של ממשקי תוכנה לסינית עבור חברות מתחומים שונים לצד לא מעט פרוייקטים עבור חברות בתחום המד-טק.  צוות המומחים שלנו כולל אנשי לוקליזציה, מומחים בתרגום תוכנה ותרגום תכנים מקצועיים.

תרגום תוכנה לסינית נלווה בדרך כלל עם תרגום של מדיכי משתמש, תרגום של גרפיקה, קריינות בסינית, תרגום של מסדי נתונים, ויעוץ ללוקליצייה עבור החברות. התרגום נעשה בעזרת תוכנת זכרון תרגום המסייעת למתרגמים לנעול קודים ולתרגם את המלל בצורה קלה יותר, לצד שמירה על עקביות תרגום מונחים טכניים ואחרים לאורכו של הקוד והטקסטים הנלווים לו.

הקמת אתרי אינטרנט יעודיים לשוק הסיני

מלבד תרגום מקצועי של תכני אתר האינטרנט לסינית ישנו צורך גם בהתאמה טכנית וויזואלית של אתרים אינטרנט יעודיים לקהל הגולשים בסין. לימפיד מפתחת אתרי אינטרנט יעודיים לשוק הסיני, המותאמים לגלישה במנועי החיפוש הסיניים ומכשירי המובייל של הצרכנים בסין, ואינם חסומים על ידי ‘חומת האש הסינית’. בנוסף אנו מספקים שירותי קידום אתרים בסין ושירותי אחסון בסין.

במהלך השנים האחרונות הקמנו ותרגמנו עשרות אתרים לסינית: אתרים תדמיתיים ואינפורמטיביים, אתרי מיני-סייט עבור תערוכות, ופלטפורמות אחרות שפותחו בהתאם לדרישות הלקוחות. לדוגמא, אתר האינטרנט של בית החולים רמב”ם עבור פציינטים המעוניינים בקבלת טיפולים יחודיים בבית החולים בישראל, ופלטפורמה עבור הדרכות מקצועיות לצוותים רפואיים מסין. לביקור באתר הקליקו על התמונה.

תרגום של חומרים מקצועיים עבור קבלת אישור מכירה מה-NMPA

חברות מד-טק, פארמה, ביו-טכנולוגיה המעוניינות לשווק את מוצריהן והטכנולוגיה שלהן בסין מחוייבות לעמוד ברגולציות וקבלת תו מיוחד מ’המנהל הלאומי למוצרי רפואה בסין’. הדרך לקבלת התו המיוחל רוויה בהליכים ביורקרטיים מול הרשויות הסיניות ומצריכות תרגום מקצועי לסינית של חומרים רבים: ניסויים קליניים, הליכי פיתוח, חומרים מקצועיים וטכניים הקשורים למוצר עצמו ופיתוחו, תרגום מקצועי של תעודות ומסמכים ותרגום של חומרים המציגים את המוצר הרפואי אל מול הרשויות הסיניות.

צוות המומחים של לימפיד תרם להצלחתן של חברות בקבלת התו המיוחד מה-NMPA על ידי ניהול מוצלח של תרגומים מורכבים בהיקף גבוהה תוך כדי עמידה בלוח זמנים צפוף, עם שימוש בטכנולוגויות מתקדמות של תוכנות זיכרון תרגום המסייעות לשמור על עקביות בתרגום מונחים מקצועיים לכלל המסמכים המוגשים לרשויות בסין.

 

תרגום של תכני וידאו לסינית

סרטוני הדרכה מתורגמים לסינית ומדובבים לסינית הם הדרך הטובה ביותר להסביר על פעולות המוצר ועל השימוש בו. במשך השנים האחרונות הפקנו עשרות סרטונים ותכני וידאו בסינית עבור חברות מכשור רפואי, ופטנטים מהפכניים בעולם הרפואה המנגישים את המידע בצורה מקצועית וברורה לסינים.

התרגום לסינית נעשה על ידי צוות מתרגמים מומחה ועבודת סטודיו מקצועית להוספת דיבוב במנדרינית והוספה של כתוביות בסינית על הסרטונים. חברות יכולות להציג את הסרטון בעת תערוכות ואירועים, אתר אינטרנט, שירותי סטרימינג בסין, לומדות ותוכנות, לצד סמינרים של הדרכות עבור צוותים רפואיים בסין.

חברות בתחום המדיקל המעוניינות לחדור לשוק הסיני?

לימפיד מספקת שירותי מקצועיים עבור חברות מתחום המדיקל: נשמח להיות השותפים שלכם בפעילות העסקית מול השוק הסיני ולסייע בשירותי תרגום לסינית מקצועיים, תרגום תוכנה, הקמת אתרים, קידום אתרים בסין, סרטונים מתורגמים לסינית ותרגום של פטנטים ומסמכים עבור קבלת אישור מכירה בסין מהרשויות. צרו קשר למידע נוסף והצעת מחיר.