מתורגמן סינית

[wd_hustle id="שיתוף" type="social_sharing"]

מדוע יותר ויותר חברות מחפשות מתורגמן סינית אשר ינגיש את התוכן שלהם לקהל הסיני ? התשובה היא פשוטה :

נכון לשנת 2018 סין הינה המדינה בעלת התוצר המקומי הגולמי הגדול בעולם במונחי כוח קניה. הדבר קוסם לכל בעל עסק או חברה המעוניינים להגדיל את רווחיהם ולעלות על הגל הסיני אשר שוטף את העולם. בשנים האחרונות אנו עדים לחיזוק הקשרים הכלכליים בין ישראל לסין, לרכישת חברות ישראליות על ידי סין ולפתיחת עסקים ישראלים בסין. הגידול בייצוא סחורות לסין כמו גם הסכם הסחר החופשי המתגבש בין סין לישראל מייצרים תחזית אופטימית לעתיד, תחזית בעקבותיה יותר ויותר בעלי עסקים מחפשים שירותי תרגום לסינית עבור התכנים השונים שלהם.

מתורגמן סינית – המספרים מאחורי האינטרנט הסינית

בסין יש קרוב ל-700 מיליון אנשים המשתמשים באינטרנט. מדוע חשוב להשקיע בנושא השיווק בסין ולתרגם את כל התוכן שלכם עבור הקהל המקומי ? 

להלן מספר נתונים המתייחסים למה שקורה בכל 60 שניות באינטרנט בסין :

  • 395,000 איש מתחברים ל- Wechat (המקבילה הסינית של Whatsapp)
  • 625,000 סרטונים נצפים ברשת Youku Tudou (המקבילה הסינית ל- Youtube)
  • 64,000 פוסטים נכתבים ב-Weibo (המקבילה הסינית ל- Twitter)
  • 4,166,000 חיפושים במנוע החיפוש Baidu (המקבילה הסינית ל-Google)
  • הסינית מוציאים כ- 9,772,000 דולר ביום הרווקים הסיני ב- 11.11

זוהי רק דוגמה קטנה לכוח הקניה העצום והבלתי נתפס הקיים בסין. פניה אל הקהל המקומי בשפה המקומית, העברת מסרים שיווקיים באופן מדויק והטמעת אפליקציות ואתרים בהתאם לדרישות השוק הסיני יכולים להפוך כל עסק וכל חברה לסיפור הצלחה מסחרר במונחים ישראלים. על מנת להצטרף למהפכה הסינית פנו כעת אל לימפיד.

לימפיד – שירותי תרגום מתקדמים לסינית 

חברת לימפיד תשמח להציע לכם את שירות התרגום האמין, המקצועי והמוביל בישראל. אנו מציעים שירותים מקיפים עבור כל צורך ועבור כל מדיה קיימת בסין, כולל אפליקציות, פרסום ברשתות חברתיות ומסחר אלקטרוני. אנו מתמחים גם בקידום אתרים בסין, עיצובים אתרים, לוקליזציה, קופירייטינג וכתיבת תוכן בסינית לצרכי שיווק, דיבוב סינית, תרגום ספרים ומאמרים לסינית, התאמת קורות חיים וכרטיסי ביקור בסינית, תרגום אימיילים ותכתבות בסינית, תרגום חוזים לסינית ועוד. צרו קשר לקבלת הצעת מחיר מהירה.

זקוקים לתרגום מקצועי לרוסית? לחצו כאן לקבלת הצעת מחיר.