אילו פעולות נדרשות על מנת לפרסם במנוע החיפוש הגדול בסין?

[wd_hustle id="שיתוף" type="social_sharing"]

במאמר הקודם כתבנו על האפשרות לחשיפה מהירה מול מליוני גולשי אינטרנט סינים באמצעות קמפיין מקוון במנוע החיפוש באיידו. מאמר זה יעסוק בפעולות הנדרשות על מנת לפרסם במנוע החיפוש ולפתוח חשבון מפרסם במנוע החיפוש Baidu.

על מנת לפרסם במנוע החיפוש הגדול בסין תצטרכו לבצע את הדרישות והפעולות הנדרשות הבאות:

אתר אינטרנט בסינית 
תידרשו לשלוח קישור לאתר האינטרנט שלכם או דף הנחיתה אותם אתם מתכוונים לפרסם בבאיידו, על מנת שיבדקו אותם ויאשרו שהתוכן המופיע בהם חוקי. הימורים, פורנוגרפיה ותכנים היוצאים כנגד השלטון המכרזי בסין הינם אסורים. תכנים אחרים בעלי אופי פוליטי רגיש עשויים להפסל אף הם. ייתכן ותידרשו להוכיח את בעלותכם על אתר האינטרנט.

רשיון עסק (מתורגם לסינית) 
באיידו תדרוש מכם לשלוח עותק של דרכון/תעודת זהות וכמו כן את רישון העסק שלכם – מתורגמים לסינית. רצוי לבצע את התרגום בעזרת סוכנות תרגום מקצועית בכדי למנוע בזבוז זמן מיותר בשל בעיות בתרגום. אם החברה שלכם נמצאת בסקטור של מוצרי טיפוח, רפואה, מזון וכ”ו – היו מוכנים לדרישות נוספות של מסמכים מתורגמים.

הוכחה לרישום החברה באתר אינטרנט ממשלתי רשמי

באידו דורשת לקבל צילום מסך או קישור לאתר אינטרנט ממשלתי רשמי (רשם החברות) ובו מופיע רישום רשמי של החברה שלכם, צילום המסך צריך להיות מתורגם לסינית ולכלול חותמת החברה וחתימה של נציג החברה. במידה ולא תוכלו לספק צילום מסך, ניתן יהיה להציג מסמך רשמי מקביל עם חותמת החברה – מתורגם לסינית.

אישור ניהול חשבון בנק

נוסף על הבקשות שפירטנו כאן, באידו תדרוש מכם גם תצהיר רשמי של אישור ניהול חשבון הבנק של החברה – מתורגם לסינית. המסמך יכלול את שם החברה, ומספר פעולות חשבון שבוצעו לאחרונה.

הפקדה של תקציב הפרסום שלכם בבאיידו

עם קבלת אישור פתיחת חשבון פרסום בבאיידו, תצטרכו להפקיד סכום מינימלי של 5000 יואן (720 USD) ישירות לחשבון בנק של באידו. פיקדון זה ישמש בתור תקציב המדיה שלכם בניהול הקמפיין, ואחת לכמה זמן בהתאם לתקציב היומי שנקבע יהיה צורך להפקיד סכומים בכי להבטיח פעילות שוטפת של הקמפיינים בבאידו.

רצוי ואף מומלץ להשתמש בשירותי סוכנות פרסום מורשה בסין על מנת לסייע לכם לפתוח חשבון פרסום בבאידו ולהשיק קמפיין מקוון בסינית בצורה מקצועית. לימפיד מתמחה בהקמת חשבון פרסום בבאידו, והשקת קמפיין PPC מקצועי בשפה הסינית, ניהול קמפיין בבאידו, קידום אתרים בסין ושיווק ברשתות חברתיות בסין. צרו קשר לקבל מידע והצעת מחיר.