שירותי תרגום סינית

[wd_hustle id="שיתוף" type="social_sharing"]

מעט על שירותי תרגום סינית: השוק הסיני הינו שוק אשר מפתה חלק ניכר מבעלי העסקים אשר מחזיקים במוצר או שירות שהם מאמינים כי יכול להימכר ברחבי העולם. גודלו, עוצמתו ועושרו של השוק הסיני כמו גם עלייתו המטאורית בעשורים האחרונים הפכו את סין להווה ולעתיד של הכלכלה העולמית.

יותר ויותר בעלי עסקים מעוניינים להעתיק את עסקיהם לסין או לכל הפחות לפתוח את שירותיהם לשוק זה, אך נתקלים ב-2 מחסומים משמעותיים : השפה והתרבות. במדינות אירופה קיים בעיקר מחסום השפה משום שהתרבות מוכרת לאיש העסקים הישראלי וניתן להתגבר עליו בקלות בעזרת מתורגמן, אך ברגע שמדובר גם במחסום תרבותי הרי שיש צורך בשינוי תפיסה מחשבתי.

שירותי תרגום סינית

על מנת לשבור את המחסום התרבותי יש צורך להעסיק לא רק מתורגמן אשר מכיר את השפה אלא אדם אשר זוהי שפת האם שלו, אדם אשר התגורר בסין ומכיר את התרבות על בוריה. אדם כזה יוכל להתאים את התרגום לקהל היעד כך שיתקבל בצורה הטובה והנכונה ביותר, ללא ביצוע תרגום אשר עלול לפגוע בתרבות המקומית, פגיעה אשר נעשתה בתום לב בשל חוסר היכרות עם המנהגים והתרבות.

חברת לימפיד תשמח לספק לכם את שירות התרגום המקצועי והאמין ביותר. אנו מחזיקים במתורגמנים שסינית היא שפת האם שלהם, עובדים בעלי תואר אשר מכירים מקרוב את התרבות הסינית ויעניקו לכם את התרגום הנכון והמדויק ביותר תוך ביצוע לוקליזציה שלא תפגע בתוכן המקורי.

לימפיד – המדריך לעסק חדש בסין

לא קל לפתוח סניף חדש בסין או להציע את שירותיך למדינה בה השפה המדוברת היא זרה לגמרי. כמו בכל מקום כך גם בסין חשיבותו של תהליך השיווק הינה רבה להצלחת העסק ושיווק זה אינו מסתיים בתרגום טקסטים ומאמרים בלבד. מתוך הבנת הצורך של בעלי העסקים מציעה חברת לימפיד שירותים נוספים הנותנים מענה מלא ומקיף לצורכי השיווק של העסק בסין :

  • דיבוב לסינית
  • עיצוב אתרים
  • לוקליזציית תוכנה
  • מסחר אלקטרוני
  • קופירייטינג
  • קידום אתרים בסין
  • ועוד

*לימפיד מספקת שירותי תרגום סינית בתחומים הבאים: טכנולוגיה, תקשורת ומדיה, חקלאות, מדיקל, תיירות, יהלומים, קוסמטיקה ועוד.

*זקוקים לשירותי תרגום לשפות אחרות? לחצו כאן.