תקשורת עסקית עם הסינים בעידן הקורונה – כיצד להתכונן, מה רלוונטי – ומה לא?

[wd_hustle id="שיתוף" type="social_sharing"]

תקשורת עסקית עם הסינים שונה כעת. בעידן שבו לא מתקיימות תערוכות בסין, ומשלחות של אנשי עסקים אינן מגיעות לביקור – נערכות פגישות עסקיות עם פרטנרים מסין באמצעות שיחות ועידה ותקשורת דיגיטלית בלבד. ההכנות שהיו לקראת פגישה עסקית בסין בעידן שלפני הקורונה כבר אינן רלוונטיות לזמנים אלה. תרגום לסינית של חומרים לפגישות בעידן החדש שונה מבעבר. אילו חומרים יש להכין מראש לקראת תקשורת עם הצד הסיני – ומה כבר אינו רלוונטי? מאמר קצר בנושא.

דגש חזק על הכנה של חומרים בסינית ומידע זמין לשיתוף באינטרנט ובטלפון בפרט

הפופלאריות של שימוש בטלפון החכם בסין לצרכי עבודה צברה תאוצה בשנים האחרונות, עם זאת הסגר בסין שהונהג בשיא התפרצות הקורונה במדינה דחף את השימוש בנייד לרמות חדשות שהפכו לנורמה בשנה האחרונה. למעשה, תקשורת עם הצד הסיני באמצעות במיילים הפכה להיות למיושנת ומומלץ להתאים את עצמכם לתקשורת עם הסינים בנייד.

שימוש בוויצ’אט

הפתיחות לתרבות העסקית בסין חשובה גם בעידן הזה, והשימוש באפליקציית וויצ’אט היא כמעט בגדר חובה לתקשורת עם לקוחות בסין, שותפים עסקיים או קולגות. במיוחד כשהנכם מעוניינים להציע לסינים טכנולוגיה – לא הייתם רוצים לייצג תדמית מיושנת של החברה. באמצעות אפליקציית וויצ’אט תוכלו לתקשר בצ’אט, לבצע שיחות ועידה בטלפון, לעקוב אחר אנשי הקשר שלכם ולשלוח קבצים וכל חומר רלוונטי להתקשרות עסקית.

שימוש לב: יש להתאים קבצים כגון פרופיל החברה, קטלוג מוצרים וסרטוני וידאו לשליחה בגרסה קלה על מנת שיהיה ניתן לשתף בוויצ’אט בקלות. החלפת כרטיסי ביקור מסורתית אינה רלוונטית יותר, אך עם זאת חשוב ורצוי להחליף את פרטי הקשר שלכם מתורגמים לסינית באמצעות קוד QR שיוצג על כל החומרים שלכם בסינית.

אתר האינטרנט של החברה תורגם לסינית? החשיבות שלו גדולה מתמיד

ודאו שאתר האינטרנט בסינית מתוחזק היטב ואינו מוזנח. ייתכן וזה הזמן לרענן תכנים ישנים, להסיר מה שאינו רלוונטי ולתרגם לסינית תכנים חדשים. מלבד תוכן בסינית, רצוי לוודא שאין בעיות בגלישה לאתר מסין מסיבות טכניות, במידה וישנן כאלה, יש לתקן על מנת להנגיש את המידע החיוני באתר לגולשים הסינים.

שירותי תרגום סינית לשיחות זום, ושיחות ועידה

שירותי תרגום סינית מקוונים הפכו מאוד פופלרים בעקבות המצב החדש שנוצר עם התפשטות נגיף הקרונה. תרגום לסינית על ידי מתורגמים מקצועיים ישפר את התקשורת בין שני הצדדים ואף עשוי להשליך באופן חיובי על הצלחה בעשיית עסקים עם הסינים. נצלו את שעת השיחה עם הסינים במאמצים למקסם את האפקטיביות שלה.

לימפיד מספקת שירותי תרגום סינית ותרגום לסינית של חומרים עבור פגישות עסקיות ושיחות ועידה, צרו קשר לקבלת הצעת מחיר.