תרגום לויאטנמית

[wd_hustle id="שיתוף" type="social_sharing"]

תרגום מקצועי של מסמכים לויאטנמית ומויאטנמית לעברית ואנגלית

בשיתוף פעולה עם קולגות מויאטנם,  מלבד סינית, לימפיד מספקת שירותי תרגום לחברות הפעילות באסיה – פאסיפיק. צוות המומחים שלנו מתרגמים מסמכים לויאטנמית ומויאטנמית ברמה המקצועית  ביותר בישראל, כל תרגום מסמך מבוצע על ידי מתורגמנים מקצוענים מויאטנם, דוברי שפת אם. בין השירותים שאנו מספקים: תרגום חוזים משפטיים, מצגת, תכנים שיווקיים,  תרגום של קבצים בפורמטים שונים, תרגום חוברות ומדריכים, תרגום של מאמרים אקדמיים ועוד.

תרגום משפטי 

בהחלט איננו ממליצים להתפשר על איכות בתרגום לויאטנמית או מויאטנמית בכל הקשור לתרגום של תכנים בתחום המשפטי. רק צוות מתורגמנים ויאטנמים דוברי שפת אם הבקיאים בתחום המשפט יוכלו לתרגם מסמך משפטי באחרויות ומקצועיות הדרושה. צוות המתורגמנים כולל מתורגמנים בעלי מינימום 5 שנות ניסיון ויחד איתם אנו מספקים את שירותיי התרגום הבאים: תרגום הסכמים וחוזים שונים , הגהה של חוזה משפטי, תרגום של תעודות ומסמכים שונים מויאטנמית לאנגלית ותרגום מסמכים משפטיים.

תרגום אתרים לויאטנמית

תרגום אתר לויאטנמית מחייב יכולות תרגום גבוהות במיוחד מאחר  והתרגום חייב להיות איכותי, נוסף על סגנון הכתיבה בויאטנמית . בשונה משירותי תרגום של מתורגמנים לויאטנמית וחברות תרגום המספקות תרגום לכלל השפות , הקולגות מויאטנם עימם אנו עובדים עושים שימוש בתוכנת ‘זיכרון תרגום’ המסייעת למתורגמן לשמר תרגום של מונחים בשפה הויאטנמית באופן רציף בכל תכני אתר האינטרנט, נוסף על שמירה של סגנון כתיבה אחיד. רבים מאתרי האינטרנט כוללים תוכן החוזר על עצמו ותוכנת זיכרון התרגום מסייעת ללקוחות בחיסכון של עלויות התרגום מאחר ואין צורך לתרגם את אותו הטקסט פעם נוספת. תרגמנו עשרות אתרי אינטרנט לויאטנמית בתחומים שונים ומגוונים ובקרת האיכות לתרגום היא באחריות מלאה של הצוות המקצועי.

תרגום טכני 

צוות המתורגמנים הממוקם בויאטנם מתמחה בתרגום של חומרים טכניים עבור מוצרים טכנולוגיים, תרגום  חוברות הדרכה והפעלה, תרגום קטלוג ועריכה גרפית של חוברות בפורמטים הבאים:  אינדיזיין ואילוסטרטור .

תרגום מאמרים 

צוות המתורגמנים עימם אנו עובדים מיומן בתרגום מאמרים  במגוון תחומים:  מאמרים בשיווק פיננסים וכלכלה, תחום החקלאות, תיירות , טכנולוגיה ותרגום של מאמרים אקדמיים. כל מאמר מתורגם כולל גם הגהה לויאטנמית.

דיבוב סרטונים 

דיבוב סרטים לויאטנמית, תרגום של סרטונים קצרים, פרסומות ומצגות חברה, עריכת כיתוביות ועוד. דיבוב סרטון היא עבודה של מקצוענים, בשנים האחרונות תרגמנו עשרות סרטונים לויאטנמית.

תרגום מצגות 

תרגום מצגת לויאטנמית יעביר בצורה טובה את המסר ללקוחות רק בתנאי שהתרגום יהיה איכותי ומדוייק. כל מצגת המתורגמת לויאטנמית עוברת גם עריכה בויאטנמית בכדי שהלקוח יוכל לקבלה בפורמט הזהה לשפת המקור, צוות המתורגמנים מבצע תרגום מאנגלית לויאטנמית, אנגלית ליפנית ועוד.

צוות מתורגמנים ויאטנמי מקצועי הממוקם בויאטנם

אנו עובדים שנים עם צוות מתורגמנים מצקועי, המספק שירותי תרגום ויאטנמית איכותי עבור משרדי ממשלה שונים, שגרירויות ישראל, וחברות בינלאומיות בתחום חקלאות, טכנולגיה, תוכנה, מים, תקשורת, יהלומים ועוד.

איכות ומקצועיות ללא פשרות – בסטנדרטים הגבוהים ביותר!

בשונה מחברות תרגום אחרות צוות המתורגמנים המקצועי מבצע פעולה כפולה להבטחת איכות התרגום המקצועית: תרגום והגהה על ידי שני מתורגמנים – זאת בנוסף לשימוש בטכנולוגיות תרגום מתקדמות ביותר, תוכנת ‘זכרון תרגום’ המסייעת לביצוע תרגום איכותיים וחוסכות עלויות ללקוח.

לקוחות חדשים? תוכלו לקבל הנחה של 20% עבור התרגום הראשון! צרו קשר עכשיו!