תרגום לסינית

[wd_hustle id="שיתוף" type="social_sharing"]

כאשר חברה פונה אל שירות תרגום לסינית סימן שהיא מעוניינת לפתוח לעצמה דלת לעולם חדש וחסר גבולות. במדינה בה יש קרוב ל- 1.4 מיליארד איש וכוח קניה אינסופי הרי שמספיק לתפוס נישה קטנה על מנת להרוויח סכומים אשר בארץ היו נחשבים ליוצאי דופן.

בעוד השוק בישראל הינו קטן, תחרותי ומאתגר במיוחד הן בשל המיסוי הגבוה והן בשל הגבלות שונות הקיימות במשק – הרי שהשוק הסיני מאפשר לכל אדם להתעשר במהירות (לפחות במושגים ישראלים). לצד ישראלים חסרי ניסיון המגיעים לעבוד בסין במשרות התחלתיות עליהן היו יכולים רק לחלום בישראל, נמצאות גם חברות אשר דריסת הרגל שלהם במדינה הינה חלומית ויוצאת דופן.

תרגום לסינית וקידום אתרים בסין

האינטרנט הוא הכלי השיווקי החזק ביותר כיום. מדיום זה החליף את המדיה הישנים דוגמת הטלוויזיה, הרדיו והעיתונות ומאפשרת גישה לכל אדם בכל זמן ובכל מקום בעולם. בעוד אנשים רבים ברחבי העולם מכירים את השפה האנגלית הרי שישנן מדינות אשר שפה זו אינה נפוצה בהן. לרוב יהיה מדובר במדינות גדולות וחזקות אשר מאמינות כי אדם המעוניין לעשות עמן עסקים צריך ללמוד את השפה המקומית. אחת מאותן מדינות היא סין וכל בעל עסק צריך לדעת כי במידה והוא מעוניין להתפרסם בסין עליו להעביר את כל התכנים השיווקיים הקיימים לשפה הסינית.

הדבר מוביל חברות רבות לפנות אל חברת לימפיד על מנת לקבל סיוע בתרגום טקסטים לסינית. התרגום הינו רק חלק קטן מן התהליך כאשר במקביל מתבצעים תהליכים של התאמת אתר האינטרנט לסינית, קידום האתר במנועי החיפוש השונים ושיווק העסק ברשתות החברתיות הסיניות.

לימפיד – מכירה ברשת הסינית

על מנת להשתתף בחגיגת הקניות הסינית על בעל העסק לחשוב כיצד לשווק את העסק שלו נכונה בסין. על מנת לבצע זאת יש לתת את הדעת על נושאים כמו כמו :

    • בדיקת כדאיות בשוק הסיני
    • סקירת מתחרים
    • בדיקת רגולציות
    • תכנון אסטרטגיית שיווק
  • ועוד

לאחר שתבצעו זאת יש להשקיע בפתיחת חנות מקוונת, שרתי אכסון, אנשי מכירות ושיווק ברשת הסינית. על מנת לבצע פעולות אלה ביעילות תוכלו לפנות לחברת לימפיד אשר מתמחה בפתיחת חנויות רשת בסין.

מתעניינים בתרגום לערבית? לחצו כאן לקבלת הצעת מחיר.