תרגום לתאילנדית

[wd_hustle id="שיתוף" type="social_sharing"]

תרגום מקצועי של מסמכים לתיאלנדית (תאית) ומתאילנדית לעברית ואנגלית

בשיתוף פעולה עם קולגות מבנגקוק, תאילנד,  מלבד סינית, לימפיד מספקת שירותי תרגום לחברות הפעילות ברחבי אסיה – פאסיפיק. צוות המתורגמנים המומחים  מתרגמים מסמכים לתאילנדית ומתאילנדית בסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל, כל תרגום מסמך נעשה על ידי מתורגמנים מקצוענים מתאילנד, דוברי תאית שפת אם.  השירותים אותם אנו מספקים ללקוחות: תרגום מסמכים שונים, חוזים משפטיים, תרגום מצגת, תכנים שיווקיים לרבות קטלוגים וברושורים,  תרגום  קבצים בפורמטים שונים, תרגום חוברות ומדריכים, תרגום  מאמרים אקדמיים ועוד.

תרגום אתרים לתאילנדית

תרגום אתר לתאילנדית מצריך יכולות תרגום גבוהות במיוחד מהסיבה שהתרגום חייב להיות מקצועי, בנוסף על סגנון כתיבה. בשונה משירותי תרגום הניתנים על מתורגמנים לתאילנדית וחברות תרגום המספקות תרגום לכל שפה , הקולגות מתאילנד איתם אנו פועלים, משתמשים בתוכנת ‘זיכרון תרגום’ העוזרת למתורגמן לשמור על תרגום  מונחים בשפה התאילנדית (תאית) באופן שוטף בכל תכני האתר, נוסף על סגנון כתיבה אחיד בכל התכנים.  אתרי אינטרנט רבים כוללים תוכן שחוזר על עצמו ותוכנת זיכרון התרגום מאתרת תכנים אלה ומסייעת ללקוחות בחיסכון בעלויות תרגום, זאת ואין צורך לתרגם את אותו הטקסט שוב פעם. צוות המתורגמנים תרגם עשרות אתרי אינטרנט לתאילנדית במגוון של תחומים כגון חקלאות, טכנולוגיה, תשתיות ובקרת האיכות לתרגום היא באחריות מלאה של צוות המתורגמנים.

תרגום טכני

צוות המתורגמנים התאילנדי מתמחה גם בתרגום של חומרים טכניים עבור חברות בתחום הטכנולוגיה, תרגום  של חוברות הדרכה, תרגום קטלוגים ועריכה גרפית של קטלוגים, ברושורים  בפורמטים אינדיזיין ואילוסטרטור.

תרגום משפטי

רצוי מאוד לא להתפשר על איכות בתרגום לתאילנדית או מתאילנדית  בכל הקשור לתרגום של חוזים ותוכן משפטי. רק צוות מתורגמנים מקצועיים תאילנדים דוברי שפת אם הבקיאים בתחום המשפט יוכלו לתרגם מסמך משפטי באחריות ומקצועיות הדרושה לכך. צוות המתורגמנים כולל מתורגמנים בעלי  5 שנות ניסיון או יותר ויחד איתם אנו מספקים את השירותים הבאים: תרגום הסכמים לתאלינדית, וחוזים למינהם , הגהה  לחוזה משפטי, תרגום  תעודות ומסמכים  מתאילנדית לאנגלית ותרגום מסמכים משפטיים.

תרגום מצגות

תרגום מצגת לתאילנדית באופן מקצועי יעביר את המסר ללקוחות  בצורה טובה –  בתנאי שהתרגום יהיה איכותי ומדוייק. כל מצגת המתורגמת לתאילנדית עוברת גם עריכה בתאילנדית על מנת  שהלקוח יוכל לקבלה בפורמט הזהה לשפת המקור שלה, צוות המתורגמנים מבצע תרגום מאנגלית לתאילנדית, אנגלית לתאילנדית ושפות אחרות.

תרגום מאמרים

צוות המתורגמנים מיומן בתרגום של מאמרים שונים במגוון תחומים: חקלאות, שיווק פיננסים וכלכלה, תיירות , טכנולוגיות שונות ותרגום מאמרים אקדמיים. כל מאמר מתורגם כולל גם הגהה לתאילנדית.

דיבוב סרטונים לתאילנדית

דיבוב סרטים ותרגום של סרטונים קצרים, סרטוני מוצר ופרסומת,  מצגות חברה, עריכת כיתוביות ועוד. אנו מתמחים בעבודה מקצועית והפקות מדיה בשפה התיאלנדית, תרגמנו עשרות סרטונים לתאילנדית.

צוות מתורגמנים תאילנדי מקצועי הממוקם בבנקוק, תיאלנד

אנו עובדים שנים עם צוות מתורגמנים איכותי ומקצועי, המספק שירותי תרגום תאילנדית  עבור משרדי ממשלה וחברות בינלאומיות בתחומי  החקלאות, טכנולגיה והייטק, תוכנה, תקשורת, תשתיות, יהלומים ועוד.

איכות ומקצועיות ללא פשרות – בסטנדרטים הגבוהים בישראל, באחריות!

בשונה מחברות תרגום רבות,  צוות המתורגמנים התאילנדי עושה פעולה כפולה להבטחת איכות התרגום הגבוהה: תרגום והגהה על ידי 2 מתורגמנים –  בנוסף לשימוש בטכנולוגיית תרגום מתקדמת – תוכנת ‘זכרון תרגום’ העוזרת לשמור על תרגום איכותיים וחוסכות עלויות ללקוחות.

לקוחות חדשים? קבלו הנחה עד 20% עבור התרגום הראשון!