להרחיב עסקים באסיה פאסיפיק באמצעות תרגומים לשפות אסייתיות

[wd_hustle id="שיתוף" type="social_sharing"]

חלק נכבד מלקוחותינו הפועלים בזירה העסקית בסין, פעילים גם באיזור אסיה פאסיפיק לרבות מדינות קוריאה, יפן, תאילנד, ויאטנם, טיוואן, סינגפור ואף אינדונזיה (למרות שאין יחסים דיפלומטיים רשמיים בין ישראל לאחרונה). בשנים האחרונות בהם אנו מספקים שירותי תרגום סינית איכותיים ללקוחותינו, נוסף על שירותי מרקטינג, קידום אתרים בסין, עיצוב ובניית אתרים, דיבוב סרטונים לסינית ולוקלזציית תוכנה לסינית – עלתה גם הדרישה מהלקוחות לקבלת שירותים דומים עבור הפעילות העסקית שלהם במדינות אסיה פאסיפיק.

עד כה סיפקנו שירותי תרגום לשפות קוריאנית ויפנית באופן לא רשמי ללקוחות באמצעות הקולגות שלנו ביפן וקוריאה עימם אנו משתפים פעולה, שירותי תרגום איכותיים ומקצועיים שזכו למשובים חיובייים מהלקוחות והקולגות שלהם במדינות היעד. בעקבות הצורך של לקוחותינו וההבנה שהפעילות העסקית של חלקם היא באיזור אסיה פאסיפיק ולא רק בסין עצמה, החלטנו להרחיב את שיתוף הפעולה עם נותני שירות מקצועיים במדינות השונות – על מנת לספק שירותים אלה ללקוחותינו בזמן שאנחנו ממשיכים להתרכז בשירותים לשוק הסיני בלבד. 

יחד עם אתר Five Continents ושותפים פעילים בסיאול, טוקיו, האנוי, בנקוק ועוד, אנו שמחים באופן רשמי להציע שירותי תרגום איכותיים לשפות אסייתיות, ושירותים נלווים להם זקוקים לקוחותינו: דיבוב מקצועי, קידום אתרים ושיווק במדינות אסיה-פאסיפיק, לוקליזציית תוכנה, אפליקציות מובייל, תוכן שיווקי והקמת אתרי אינטרנט רב לשוניים עבור לקוחותינו. 

תרגום מקצועי לשפות אסייתיות

תרגום מקצועי על ידי צוות מתורגמנים וקולגות עימם אנו משתפים פעולה בשנים האחרונות. תרגום איכותי ומקצועי בסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל ושימוש בטכנולוגיות על מנת להבטיח איכות תרגום גבוהה וסגנון כתיבה אחיד לאורך הטקסט. צוות המתורגמנים מתמחה בתרגום של חוזים משפטיים, תכנים שיווקיים, אתרי אינטרנט, מצגות, מסמכים ומאמרים, בתחומים הבאים: טכנולוגיה, חקלאות, תיירות, תוכנה, שיווק ופיננסים, יהלומים, קוסמטיקה ועוד. בין השירותים אותם אנו מספקים: תרגום ליפנית, תרגום לקוריאנית, תרגום לויאטנמית, תרגום לתאילנדית, ולשפות אסיתייות אחרות.

עיצוב והקמת אתרים רב לשוניים

אנו מתמחים בעיצוב והקמת אתרי אינטרנט רב לשוניים, יחד עם צוות מתכנתים ומעצבים גרפיים אסייתים המספקים עבודה מקצועית, תוך כדי שמירה על סטנדרט גבוהה של עבודה, התחשבות בלוח הזמנים של הלקוח והבנה בשוק היעד על פי דרישות הלקוחות.

דיבוב מקצועי לשפות אסייתיות

דיבוב סרטוני תדמית, פרסומת, מצגות חברה, סרטוני אנימציה ועוד עם צוות קריינים מקצועיים בשפות האסייתיות: דיבוב לקוריאנית, דיבוב לתאילנדית, דיבוב ליפנית, דיבוב לויאטנמית ולשפות נוספות. 

 

לקוחות לימפיד מקבלים הנחות, והבטחה לאיכות גבוהה של שירותים – ממש כמו אלה שאנחנו מספקים ללקוחותינו

בעוד אנחנו נמשיך להתמקד במה שאנחנו הכי טובים בו – שירותי תרגום, אינטרנט ומדיה בשוק הסיני, אנו מבטיחים ללקוחותינו כי עבודה עם שותפינו ברחבי אסיה תשאר באותה רמה גבוהה של מקצועיות ושירות אשר חרטנו על דגלנו. לקבלת הצעות מחיר או יעוץ ניתן ליצור איתנו קשר.